Moccamaster KGBT 741 překapávač na kávu

1 hodnocení
5 999 Kč
Skladem (5 ks)

Tento domácí kávovar na filtrovanou kávu v moderním designu, jednoduchým použitím a snadným čištěním, potěší všechny milovníky kvalitní kávy.

Patří mezi jediné tři domácí překapávače na kávu na světě, které jsou certifikované mezinárodní kávovou asociací SCA (Specialty Coffee Association) pro přípravu kávy Golden Cup standard.

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ

Moccamaster KBGT 741 vyrábí holandská společnost Technivorm, která používá výkonné topné těleso z mědi, která přivede vodu k varu během několika vteřin. Příprava 1,25 l kávy i s nahřáním vody tak trvá pouze 6 až 8 minut. Zároveň si káva zachová svou výjimečnou chuť, plné tělo a bohaté aroma. Rovnoměrné zalévání kávy pak zajišťuje speciální hlavice s 9 otvory.

Naprosto zásadní vlastností tohoto kávovaru je schopnost udržovat stálou teplotu 92-96 °C po celou dobu extrakce, s čímž má většina překapávačů potíže. Díky tomu si káva zachovává svoji kvalitu a optimální chuťové vlastnosti.

Jistě oceníte také jednoduché ovládání tohoto domácího kávovaru. Má pouze jedno tlačítko pro vypnutí a zapnutí a navíc disponuje funkcemi automatického vypnutí a funkcí drip-stop.

Je vyroben výhradně z nerezové oceli a recyklovaných materiálů, které neznečišťují životní prostředí.